Praga Cup

Prestižní mezinárodní futsalový turnaj pořádaný zkušeným organizačním týmem, který má za sebou bohaté sportovní i manažerské zkušenosti. Turnaje se zúčastňuje 800 hráčů ročně. Reportáže z turnaje jsou pravidelně vysílané v televizi.

Milten Sport Center

K dispozici venkovní antukové dvorce, zimní tenisová pevná hala se třemi dvorci s povrchem US Open. Fotbalová hala s tribunou, beach hřiště, bubble soccer, Wellness, restaurace, školící místnost, tělocvična a mnohem více.

7 Active Groups

Společnost podnikající v oblasti zprostředkování služeb a obchodu, poskytování vzdělání, projektovém managementu, PR, IT a gastronomii. Ano, jsme pestrý perspektivní tým mladých lidí, kteří plní sny sobě i vám.

Education Life

Poskytování a zprostředkování zájmových kurzů a školení. Kvalitní celoživotní vzdělávání se v dnešní moderní době stalo samozřejmostí. Získejte s námi náskok před konkurencí a zajistěte si své místo na pracovním trhu

Lumio Gusto

Restaurace ve sportovním areálu Milten. Lumio Gusto je poctivá pizza z kvalitních surovin a podle tradičních receptur připravená. (Pizza,těstoviny,bagety,saláty)

Futsal Milovice

Futsalový tým z Milovic. Výběr z okresu Nymburk. Jediný futsalový tým z Milovic a okresu Nymburk, který nastupuje v Okresní futsalové soutěži na Mladoboleslavsku.